Hotelové postele

Uvědomíme-li si, že třetinu svého života trávíme v posteli což je cca 3000 hodin za rok a je proto logické, že základní podmínkou zdravého spánku je nejen kvalitní matrace, ale i celá postel. Spánek je zotavující proces, který je projevem aktivního stádia života a je nenahraditelný pro regeneraci lidského těla a především mozku. Při občasném hotelovém spánku je nutné se při nejmenším vyrovnat kvalitativnímu standartu spaní v domácím prostředí. V našem výrobním programu postelí a matrací zaměřených na vybavení hotelů doporučujeme postele SPRING, MARIOT.

Konstrukce:

Konstrukce postelí je tvořena v obvodové části pevným rámem z aglomerovaného materiálu, kde bočnice a čela postelí jsou tvořeny dřevotřískovou dekou, která je očalouněna kvalitní látkou v dekoru dle výběru zákazníka. Rámy postelí jsou usazeny na nožkách postelí z masivního dřeva popř. na nohách postelí osazených kolečky umožňující snadnou manipulaci s postelí.
Nosná plocha postelí je tvořena perforovanou nosnou deskou nebo lamelovým roštem.
Volba konstrukce a druhu nosné plochy (rámu postelí) je přímo odvislá od zvoleného druhu matrace popř. jejich kombinací.

Rozměry:

Rozměry postelí jsou přímo odvislé od rozměrů lehací plochy tj. zvoleného druhu matrace. Kde šířkově je ideální šířka lehací plochy 90 cm a pro dvojlůžko 180cm. U délkových rozměrů lehací plochy je důležitá individuální výška uživatele, ke které se připočítává v průměru 20 cm. Výška postelí je individuální a nejčastěji ji vyrábíme 35 cm. Rozměry postelí vyrábíme v těchto základních rozměrech 80x200, 90x200, 100x200, 140x200. Dle individuálních nároků zákazníka vyrábíme i postele atypických rozměrů.

Druhy postelí:

V zásadě doporučujeme zvolit postel v závislosti na druhu použité matrace, jež ovlivňuje konstrukční řešení uložení nosného roštu postele.

SPRING

MARIOT

Hotelové postele Hotelové postele Hotelové postele
     
Hotelové postele Hotelové postele Hotelové postele
     
Hotelové postele Hotelové postele Hotelové postele
     
Hotelové postele Hotelové postele Hotelové postele